Take a fresh look at your lifestyle.

ارزیابی و تحلیل تست

164

کاربران گرامی در این نوشته قصد آموزش ارزیابی و تحلیل تست را به شما عزیزان داریم.شما با جمع بندی امتیاز، می توانید نتیجه ی خود را محاسبه و تحلیل روانشناسی مربوط به آن را مشاهده نمایید.

گزینه ى الف ۲ امتیاز  گزینه ی ب . امتیاز گزینه ی ج ۱

امتیاز بین ۳۵ تا ۵۰ امتیاز:

 شما فردی جسور، برون گرا، بانشاط، شجاع، قابل اعتماد و مطمئن هستید. در برخورد با مسائل مختلف زندگی اعتماد به نفس بالایی دارید و به توانایی های خودتان در انجام کارهای مختلف اعتقاد کامل دارید. البته مراقب اعتماد به نفس زیادی هم باشید. زیرا به اندازه ی نداشتن اعتماد به نفس مضر است و ممکن است آنقدر شما را از خود مطمئن کند که جلوی تلاش و کو شش شما را بگیرد و انگیزه هایتان را کاهش دهد. پس اطمینان و اعتماد به نفس کافی داشته باشید و همواره بدانید که در کنار اعتماد به نفس، تلاش و کوشش هم برای موفقیت شرطی لازم و ضروری است.

 بین ۱۶ تا ۳۴ امتیاز:

شما فردی مثبت، فهمیده، باشعور، منطقی و آگاه هستید و با تکیه بر عقل و احساس، بهترین تصمیم ها را می گیرید. البته در شروع هر کاری کمی ترس و اضطراب به خود راه میدهید که شما را در شروع اقدامات مهم و سرنوشت ساز زندگی مردد می سازد. برای رسیدن به موفقیت لازم است گاهی خطر کنید و افکار نو و تازه ای را به کار بگیرید که کمتر کسی به آنها توجه کرده باشد.

له کارانه و محتاطانه، هیجان و شور لازم را ندارد و در دراز مدت چیزی جز خستگی برایتان به ارمغان نمی آورد. استعدادهای خود را باور داشته باشید تا از زندگی لذت بیشتری ببرید.

کمتر از ۱۶ امتیاز:

شما فردی بدبین، کم توقع و درون گرا هستید. به نظر می رسد نسبت به توانایی هاین اعتماد به نفس لازم برخوردار نیستید و در زمینه ی موفقیت و پیشرفت، بیش از کم توقع و بی انگیزه عمل می کنید. شما غالب خود را به خاطر اشتباهات گذشته سرزنش می کنید و ناکارآمدی و بیا خود را دلیل اصلی هر شکستی می دانید. این امر، عامل مهمی در به وجود آمدن احساس حقارت در شما می با احساس حقارت و ناتوانی، انگیزه ی شما را برای تلاش و کوشش د رسیدن به موفقیت از بین می برد و به شما اجازه نمی دهد به اهدافتان باد روشن بیندیشید.

 راهکارهای تقویت اعتماد به نفس را به کار گیرید و داشته باشید که باید در خود تغییری ایجاد نمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ده − سه =