Take a fresh look at your lifestyle.

کتاب نوپای ناب (۲)

98

نکته ی کلیدی این کتاب این است که کسب و کارهای نوپا در حال اتفاق می افتند آن آشفته بازار بین گذشته و آینده، جایی که هیچ چیز آن گونه که در نظر داشتیم پیش نمی رود. رویکرد «بخوان و عکس العمل نشان ده» او، تأکید بی اندازه ی او بر یادگیری معتبر، اضطراب بی پایان تردید بین چرخش یا ثبات، همگی شواهدی برای دقت نظر وی در مورد دینامیک کارآفرینی هستند.

جئوفری مور ، نویسندهی کتاب گذر از شکاف

 اگر یک کارآفرین هستی، این کتاب را بخوان. اگر در نظر داری که یک کارآفرین شوی، این کتاب را بخوان. اگر فقط در مورد کارآفرینی کنجکاو هستی، این کتاب را بخوان. ناب آغاز کردن برترین راهکار برای نوآوران امروزی است. یک لطف در حق خودت کن و این کتاب را بخوان.

رندی کمیسار ، مؤسس تیوو و نویسنده ی کتاب پرفروش راهب و معما

 چگونه می خواهی ایده های پنجاه ساله ی تولید ناب را در جهان پرسرعت و با عدم قطعیت فراوان کسب و کارهای نوپا به کار بندی؟ این کتاب یک جواب درخشان، عالی و کاربردی برای این سوال دارد. مطمئنا این کتاب تبدیل به یک کتاب کلاسیک مدیریت خواهد شد.

دان رینر تسنی، نویسنده ی کتاب اصول جریان توسعه ی محصول

چه اتفاقی خواهد افتاد اگر کسب و کارها از همان ابتدا براساس یادگیری از آن چه که مشتریانشان واقعا می خواهند، ساخته شوند؟ نوپای ناب پایه ایست برای تغییر تصور در مورد چگونگی کار هر چیزی. اجازه نده واژه کسب و کار نوپا در عنوانش تو را گیج کند. این یک کتاب راهنما برای کارآفرینان در سازمان هایی با هر اندازه است.

ری باهت، رئیس أی جی ان اینترتینمنت

 نوپای ناب کتابی اساسیست که موسسان باید حتما بخوانند. این کتاب آنها را توانمند خواهد کرد تا شکست محصول را با ساختارمند کردن و به کار بستن علم در چیزی که معمولا غیر رسمی و هنر به نظرمی آید، کاهش دهند. این کتاب راه هایی کاربردی پیشنهاد می کند که مانع اشتباهات یادگیری در محصول می شود، سیگنال های اولیه ی بازار را از طریق یادگیری معتبر ارزیابی می کند و تصمیم می گیرد که چرخش کند یا ثبات داشته باشد، همه ی اینها چالش هایی هستند که احتمال شکست کارآفرینی را بالا می برند.

نوآم واسرمن ، استاد، مدرسه ی کسب و کار هاروارد

از بین کتاب های جدید در حوزه ی کارآفرینی و مدیریت که تاکنون مطالعه کرده ام، این کتاب یکی از بهترین و پرمغزترین کتاب هاست. نه تنها کارآفرینانی که من با آنها کار می کنم بلکه دوستان و همکارانم در صنایع مختلف که به ناچار با بسیاری از چالش هایی که نوپای ناب مطرح می کند روبرو هستند، باید آن را مطالعه کنند.

یوجین جی. هوانگ، یکی از مالکان ترو نرث ونچر پارتنرز

 هر کارآفرینی که مسئول نوآوری در سازمانش است باید این کتاب را مطالعه کند. این کتاب به صورت جذاب اما با دقت زیاد، علمی استوار برای فرآیند نوآوری با به کارگیری «تفکر ناب» توسعه داده است. این متدولوژی ابزارهایی بدیع و قوی برای شرکت ها فراهم می کند تا بتوانند سرعت و کارایی فرآیندهای نوآوریشان را از طریق محصول حداقلی، یادگیری معتبر، حسابداری نوآوری و سنجه های قابل تعقیب بهبود دهند. این ابزارها به سازمان ها، چه کوچک و چه بزرگ، کمک می کنند از طریق کارآمدتر کردن زمان، انگیزه و مهارت منابع انسانی با استعدادشان به نوآوری پایدار دست یابند.

آندره گلداسمیت ، استاد مهندسی برق در دانشگاه استنفورد و مؤسس چندین کسب و کار نوپا

در کسب و کار، یک سازمان «ناب» یک کارایی بادوام در عمل است. روش انقلابی نوپای ناب اریک ریز به شما کمک می کند ایده های بدیع تان را به نتایج نهایی تبدیل کنید که موفقیت آمیز و صد البته پایدار هستند. شما گام ها و استراتژی هایی نوآور برای خلق و مدیریت کسب و کار نوپای خودتان یاد خواهید گرفت. همچنین با موفقیت ها و شکست های دنیای واقعی دیگران آشنا خواهید شد. مطالعه ی این کتاب برای کارآفرینانی که آماده ی آغاز کاری بزرگ هستند الزامی است.

کن بلانچارد ، یکی از نویسندگان کتاب مدیر یک دقیقه ای و کارآفرین یک دقیقه ای

کسب و کار مهم تر از آن است که بر پایه ی شانس گذاشته شود. اریک فرآیندی استوار ارائه می کند که شانس را در خلق محصولات جدید و کسب و کارهای جدید مغلوب می کند. ما آن را محوری برای فعالیت تیم های شرکتمان قرار دادیم … جواب داد! این کتاب راهنمای اقدامات نوآورانه ی کلیدی گوگل، تویوتا و فیس بوک است و در هر کسب و کاری جواب می دهد.»

اسکات کوک، مؤسس و رئیس کمیته ی اجرابی اینتوبت

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 − 2 =